Presťahovali sme sa!

Presťahovali sme sa!

4.9.2019

Presun CB Kaplnka Bratislava do nových priestorov od 6.10.2019!

Na základe diskusie na klube i po ňom s členmi a priateľmi Kaplnky, po zvážení argumentov pre i proti sa staršovstvo Kaplnky rozhodlo presťahovať nedeľné bohoslužby do priestorov Bilgymu na Haanovej 28 v Petržalke. Pôvodne sme sa chceli sťahovať už začiatkom septembra, ale nevyšlo všetko tak ako sme si predstavovali, a tak sa termín nášho presunu posúva na 6. 10. 2019.

Kde sa gymnázium C. S. Lewisa – tzv. „Bilgym“ – nachádza? Je to v Ovsišti, v časti Petržalky blízkej Dunaju a Starému mestu. Dostať sa tam môžete buď električkou č. 1 na zastávku Farského potom prejsť cez sídlisko okolo slepého ramena Dunaja cez Mlynarovičou a Furdekovu (viď mapka). Alebo môžete využiť autobusy, ktoré vás dovezú bližšie – napr. bus č. 88, 96 na zastávku Lachova. Dôjsť pešo sa dá aj zo zastávok Námestie Hraničiarov, Starohájska, Šustekova alebo Bosákova. Autobusy si môžete pozrieť na imhd.sk. V okolí je aj dosť priestoru na parkovanie autom.

mapka

Dúfame, že sťahovanie prinesie lepšie priestory hlavne pre deti a že s opustením priestorov v A4ke v YMCA nestratíme vzťahy, ktoré sme tu našli. Chceme byť naďalej otvorení všetkým, ktorí majú chuť prísť. Sme vďační za čas strávený v A4ke.

A sme vďační aj za ochotu prijať nás na Bilgyme s očakávaním či zachová vzťahy staré a prinesie nové. Sťahovanie si vyžiada aj nejaké financie navyše – nové väčšie premietacie plátno, silnejšiu premietačku, materiál na paravány, ktoré by zintímnili priestor a ktoré pripravia naši kamaráti výtvarníci. Ak by ste chceli prispieť, prosím, využite účet Kaplnky – IBAN: SK0911000000002925894471, do správy napíšte „stahovanie“.

Ak by ste boli ochotní pomôcť so sťahovaním alebo prípravou priestorov, prosím, ozvite sa na mail starsovstvo@cbkaplnka.sk.