Letný pobyt D3

17.7.2019

Milí priatelia,

srdečne Vás pozývame na letný pobyt D3, ktorý sa bude konať od stredy 17.7. do nedele 21.7.2019 na strednom Slovensku v horskom hoteli Zerrenpach v Osrblí, 11 km od Podbrezovej (14 km od Brezna) - www.zerrenpach.sk .

Program aj stravovanie na pobyte bude o v hlavnej budove hotela. Ubytovanie je v 2 –posteľových izbách s možnosťou 1- 2 prístelky a kúpeľňou a rodinné izby.

Zariadenie má k dispozícii (niektoré služby za poplatok): Wellness centrum, posilňovňa, multifunkčná hala, bowling, minigolf, plážový volejbal, detské ihrisko, herňa, požičovňa kolobežiek. Parkovisko je pri hoteli.

Program na pobyte:

Hlavná téma pobytu „BUDÚCNOSŤ“ reflektuje atmosféru zmien v spoločnosti a voľne nadväzuje na tému života „v tekutej realite“ spred dvoch rokov. S prípravným tímom sme zvolili formát viacerých prispievateľov k téme z rôznych oblastí ich pracovného pôsobenia u nás aj v zahraničí, vrátane nášho priateľa Daniela Pastirčáka, ktorí by ju uchopili na spoločenskej, psychologickej aj osobnej rovine. Boli by sme radi, keby zazneli rôzne pohľady na popis reality, v ktorej sme sa ocitli, ako aj na alternatívy, čo s tým môžeme urobiť. Súčasťou pobytu budú aj moderované diskusie a workshopy. Chceme tiež využiť osvedčený formát Open Space na témy, ktoré prinesú účastníci pobytu a samozrejme bude tam aj dosť priestoru len tak podebatovať so starými aj novými priateľmi v príjemnom prostredí na terasách a v okolitej prírode.

V čase dopoludňajších stretnutí pre dospelých budú mať svoj program deti. Jedna z navrhnutých tém programu detí prepojeného na tému dospelých je napríklad „Konštrukcia a deštrukcia“ (možno sa to ešte inak pomenuje :)

Cena za pobyt:


Cena v EUR

4 noci a 4 dni plná penzia

Dospelý

150

Osoba nad 12 rokov na prístelku

140

Dieťa  6 – 12 rokov na prístelke

90

Dieťa do 6 rokov na prístelke

 

Dieťa do 6 rokov len strava

30

Dieťa do 6 rokov bez služieb

Zdarma

Navrhujeme vytvoriť spoločný fond, z ktorého budeme môcť hradiť príspevok na náklady pre tých z nás, ktorí by sa inak z finančných dôvodov pobytu nemohli zúčastniť a tiež na náklady súvisiace s programom dospelých aj detí. Prosíme, vyznačte v prihláške, ak by ste mohli do takéhoto fondu prispieť (a uhraďte ako ďalší príkaz pri Vašej platbe za pobyt), alebo ak sa chcete uchádzať o príspevok na pobyt.

Možnosti platby pobytu (záloha aj doplatok):

•    Bankovým prevodom.

•    Osobným vložením na účet v Tatra banke

Číslo účtu: SK40 1100 0000 0026 6110 0112 (Tatra banka), Názov účtu: D3

Prosím uveďte meno a ako variabilný symbol svoj dátum narodenia (ak súhlasíte s jeho použitím na uvedený účel). Prosíme, neuhrádzajte platbu šekom.

Časový plán

 

Prihláška s platbou zálohy (50 EUR dospelý, 30 EUR dieťa, alebo prosíme uhraďte cenu v plnej výške –viď tab.)

Do 31. mája 2019

 

Posledná platba – doplatok

Do 10. júna ’19

Začiatok pobytu

17.júl ’19 - streda (večera)

Koniec pobytu

 21.júl ’19 - nedeľa (obed)

 

V júni Vám pošleme druhý e-mail s organizačnými  pokynmi a zoznamom účastníkov. Ak by ste mali otázky k organizácii alebo programu pobytu, prosím zavolajte, alebo nám pošlite email.

 

Tešíme sa na Vás!

 

Za tím D3

Marek Roháček, Mirka Molnár Ľachká, Mirka a Daniel Lacovci

              Kontakty: Mobil Mirka Lacová: 0903 474 826   letny.pobyt@d3.sk

              Mobil Mirka Molnár Ľachká: 0915 891 342 letny.pobyt@d3.sk

 

 

Prihlášku prosím vyplňte elektronicky na  PRIHLÁŠKA2019

 

Ak by ste si chceli pozrieť informácie, foto a nahrávky z predchádzajúcich pobytov, nájdete ich na www.d3.sk.